Results 1 to 7 of 7

Thread: Ruckus'ın durdurulamaz dehşeti

Member Recruit
    Level
    2
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 36
    Achievements:
    31 days registered 100 Experience Points

Ruckus'ın durdurulamaz dehşeti

Bismillahirahmanirrahim

Forumda ki ilk mesajım herkese merhaba

Bu karakteri aşırı güçlü bulan bir tek ben miyim ? İstisnasız her maç katliam yapıyorum hayır bir de daha oyuna başlayalı 1 hafta oldu acemi olmama rağmen karşımda durabilen neredeyse yok. Arada sırada Maeve köşeye sıkıştırıp öldürüyor yada şans eseri 2 tane hasar şampiyonu sağlı sollu vurup indiriyorlar bunun dışında ruckus ile baş etmenin başka bir yolu yok mu ?
    Last edited by YavruKurt147; 05-14-2018 at 06:50 AM.

Beta Player Recruit
    Level
    8
    Level completed: 74%, Points required for next Level: 13
    Achievements:
    3 months registered 250 Experience Points Closed Beta Tester
    çünkü oynadıkların gerçek oyuncular değil henüz pc ile kapışıyorsun

Member Recruit
    Level
    2
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 36
    Achievements:
    31 days registered 100 Experience Points
    Quote Originally Posted by MUBAREKADAM View Post
    çünkü oynadıkların gerçek oyuncular değil henüz pc ile kapışıyorsun
    Gerçek oyunculara karşıda oynadım defalarca

Member Recruit
    Level
    1
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 9
    Achievements:
    7 days registered
    Karşındaki oyuncular Ruckus'a karşı duramıyorlarsa muhtemelen oynadığın oyunların elosu silver-gold arasıdır.

Beta Player Esquire OROSPU's Avatar
    Level
    26
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 15
    Achievements:
    Tagger Second Class Closed Beta Tester 1 year registered 1000 Experience Points Forum Tier 2
    Quote Originally Posted by CallingTheRain View Post
    Karşındaki oyuncular Ruckus'a karşı duramıyorlarsa muhtemelen oynadığın oyunların elosu silver-gold arasıdır.
    adam sana ben silver-gold arasındayım bana hakaret et demiyor sen neden durduk yere hakaret ediyorsun, profiline baktım ondan bile kötü bir oyuncusun.

Bu arada ruckus ile baş etmenin yolu: Mobil şampiyonlar, Wrecker, Emitter (Q) kullandıktan sonra bitmesini beklemek, Cripple, Mermisi bittikten sonra değiştirme süresi uzun oluğu için o arada saldırmak. Ruckus Plat sonrası oynanmıyor ama Master-Grandmaster eloda ara sıra flank iyi ruckus oyuncuları geliyor ama nadiren.
    Diamond Player

OROSPU

Member Recruit
    Level
    1
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 9
    Achievements:
    7 days registered
    Quote Originally Posted by OROSPU View Post
    adam sana ben silver-gold arasındayım bana hakaret et demiyor sen neden durduk yere hakaret ediyorsun, profiline baktım ondan bile kötü bir oyuncusun.

Bu arada ruckus ile baş etmenin yolu: Mobil şampiyonlar, Wrecker, Emitter (Q) kullandıktan sonra bitmesini beklemek, Cripple, Mermisi bittikten sonra değiştirme süresi uzun oluğu için o arada saldırmak. Ruckus Plat sonrası oynanmıyor ama Master-Grandmaster eloda ara sıra flank iyi ruckus oyuncuları geliyor ama nadiren.

%53 Win ratein var 1.99 kda'n var benim %60 win rateim var aahahahahah 400 maçta iyi bir oyuncu olarak dia5e çıkabilmiş birini dinledim Poggers

Beta Player Esquire OROSPU's Avatar
    Level
    26
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 15
    Achievements:
    Tagger Second Class Closed Beta Tester 1 year registered 1000 Experience Points Forum Tier 2
    Quote Originally Posted by CallingTheRain View Post
    %53 Win ratein var 1.99 kda'n var benim %60 win rateim var aahahahahah 400 maçta iyi bir oyuncu olarak dia5e çıkabilmiş birini dinledim Poggers
    372 maç bütün sezon (3 split) boyunca oynadığım oyunların toplamı. Bu split gold5 ten dia5 e 50 oyunda çıktım. Rekorum ise master. Eğer elmas elosunun kolay olduğunu düşünüyorsan gece 3-4 gibi girip bugzy, thiel (FNATIC oyuncuları) tarzı esport oyuncularına karşı oynayıp benim gibi master elosuna %53 winrate ile çıkmayı dene derim. 372 oyunda bunu becerebilecek çok az insan var ve sen onlardan birine bakıyorsun Aynı zamanda 794 oyunda %59.57 winrate, 2266 oyunda %53 winrate almaktan çok daha kötü senin yendiğin oyun kadar rank oynum var benim :/
    Last edited by OROSPU; 11-22-2018 at 06:33 PM.
    Diamond Player

OROSPU