Results 1 to 2 of 2

Thread: Error Shader Model 3.0. Jak naprawić?

Exclamation Error Shader Model 3.0. Jak naprawić?

Gram sobie do miesiąca w paladins, dzisiaj miałem sytuacje:
    Zaczyna ładowac sie gra, minimalizuje i czarny pulpit sie zrobił nic zrobić nie mogłem to uruchomiłem ponownie laptopa. Odpalam paladins klikam graj po załadowaniu paska po czym gra powinna sie uruchodzić wyskakuje górny komunikat z tego screena: http://www.tinypic.pl/2po7bkb84vmf

Po czym zrobiłem reinstal gry korzystając z menu paladins, nie pomogło, uruchomiłem przez nvidia graphic a ten zaczął instalować paladins przez steam, mówie ok ciul tam. Zaczął ładować zniknęła mi ikona paladins beta z pulpitu i pojawiła sie zwykła paladins po czym pojawił sie drugi komunikat ten na dole i zależnie którą ikonką odpale taki komunikat sie pojawia...

Za pierwszym razem pojawił sie inny report bug. oraz za każdym pierwszym razem po uruchomieniu kompa i paladins sie on pojawia a potem już tylko te.

Forum Moderator Viscount Haker519's Avatar
    Level
    64
    Level completed: 71%, Points required for next Level: 89
    Achievements:
    Closed Beta Tester 1 year registered Tagger First Class Forum Tier 3 5000 Experience Points
    Cześć!

Ten błąd spowodowany najczęściej jest kartą graficzną.

Sprawdź proszę czy masz aktualne wszystkie sterowniki. Mieliśmy sporo takich zgłoszeń w naszej grupie dyskusyjnej na FB, i zawsze aktualizacja grafiki pomagała
    *Disclaimer: I am a volunteer moderator. I work on best judgement and do not speak on behalf of Hi-Rez Studios.*

Be sure to check Forum`s Code of Conduct before posting.

Zanim zaczniesz pisać posty, zapoznaj się proszę z Regulaminem forum w polskiej wersji językowej .

CEO of Paladins Polska

Wszystkie linki związane z Paladins Polska - kliknij TUTAJ https://linktr.ee/PaladinsPolska