Results 1 to 9 of 9

Thread: Sezonun İlk Türk GrandMaster'ı oldum Beee

Beta Player Baronet
    Level
    25
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 57
    Achievements:
    Closed Beta Tester Forum Tier 2 1000 Experience Points 1 year registered

Sezonun İlk Türk GrandMaster'ı oldum Beee

Olley bee

Süreç içerisinde sürekli spamlanan şampiyonlar : Skye, Ying, Terminus, Azcık Barik
    En çok zorlanılan kısımlar : Diğer oyuncuların pickler yüzünden trollemesi
    Oyundaki En Güçlü Kompozisyon : Bence şuan meta Solo tanka döndü biraz inarayı alabiliyosanız. Birbirinizi counterlamadan yada karşıdan counter yemeyen damage ve flanklarla kesin win alabiliyosunuz.
    Tüyolar :
    1) Stone Keep - Haritasında ying en iyi healer.
    2) Asla sha lin ile Skye ı aynı takımda oynatmayın
    3) 2 Damage kompozisyonu pişmanlıktır. (takımınızda dominant bir cassie yoksa ve karşıda iyi bir flank yoksa)
    4) Flanklar yeniden metaya döndü o yüzden ruckusa karşı Talus(doğru desteyle) size oyunu kazandırabilir.
    5) Oyunun eski deste sistemi geri geldiği için her karakter için durumsal desteler hazırlamanız size çok yardımcı olacaktır. Benim açımdan mesela inaraya karşı veya inara olmayan diye iki farklı destem var Terminusta. Yada legendarylerde aynı şekilde karşıdaki şampiyonlara karşı etkili oynanışlara sahip olabiliyor. Özetle : Destelerinizi ve oyun tarzınızı karşı şampiyonlara göre ayarlayın.

of çok mutlu oldum
    Last edited by MeMkAl; 04-04-2018 at 12:15 PM.

Beta Player Baronet
    Level
    14
    Level completed: 47%, Points required for next Level: 53
    Achievements:
    3 months registered Closed Beta Tester 500 Experience Points
    aman dikkat et günde 2 maç kazanmaya çalış çünkü grandmaster da elo biraz dengesiz birden master a düşürebiliyor yani.Tebrik ederim bu arada çok sevindim türk oyuncusu az sanırım bu oyunun o yüzden böyle diamond da bile türk görünce seviniyorum artık.
    "I AM FİRST THAN EVERYTHİNG"

Beta Player Baronet
    Level
    14
    Achievements:
    Bu arada aklıma takılan bi soru var,nedense geçen sezon her zaferimde yaklaşık bir 10 tp kazancç oluyordu fakat bu sezon 15 20 civarı kazanç oluyor kaybetme durumda ise tam tersi yani 5 ila 7 arası tp kaybı oluyor sebebi ne olabilir acaba?

Beta Player Baronet
    Level
    25
    Achievements:
    Başlarda benimde öyleydi ama oyun sayısı arttıkça dengelenmeye başladı o tpler o yüzden başlarda galiba bir boost tarzı bir şey var oyunda. Zaten forced win ve forced lose çok bariz belli oluyor çoğu oyunda oyuncular çok inatçı yada low elo olduğunda farkediyosun

forced win lose yi yok etmenin tek yolu duo anladığım kadarıyla çünkü iki kişi çoğunluk olunca diğer oyuncular düşük kümede olsa dinliyor

Beta Player Baronet
    Level
    14
    Achievements:
    bu arada meta neden solo tanka döndü?

Beta Player Baronet
    Level
    25
    Achievements:
    çünkü artık herkes tank banlıyor bu oyunda en önemli şey banning o kadar değerliki kimse farkında değil. banningi kaybeden büyük ihtimalle oyunuda kaybediyor tanklar banlanınca geriye bazı karakterler kalıyor insanların oynayamadığı mesela barik ash ve nando terminus

bu picklerden en iyisi terminus ama bazen inara kalıyor inara şuan solo tank metasının çarı

Member Recruit
    Level
    1
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 8
    Achievements:
    7 days registered
    Oyunu hala oynuyor musunuz hocam bilmiyorum ama şansımı deneyip sorayım yine de :d
    Golddayım şuan.Her 5 maçın 4'ünde takımlar çok dengesiz.Çok kolay kazanıyoruz ya da çok kolay kaybediyoruz.Hal böyleyken nasıl lig çıkılır acaba? Tavsiyeniz var mı konuya yazdıklarınızın dışında.
    Altın elodaki sıkıntı şunlar:
    -Tanklar ısrarla 1 v 5 girip ölüyor.
    -Supportlar anlamsız bir şekilde tüm oyun boyunca 10 k heal basmış oluyor.

Bu durumları göz önüne alarak birkaç tavsiye verirseniz çok makbule geçer.

Beta Player Baronet
    Level
    25
    Achievements:
    bir süredir oynamıyordum şu günlerde yeniden başladım, Golddan nasıl çıkılır şöyle söyleyeyim ben oyuna silver5 ten başladım 10 oyunum sonunda. ancak gold eloda gerçekten herkes agresif rol oynamak istiyor yada ona benzer şeyler ya çok yetenekli olmalısın çıkmak için trollere rağmen onları taşımalısın yada onlarla iyi iletişim kurmalısın veya en azından düzgün bir takım kurmak adına.. eğer tank eksiği sorununuz varsa bir kaç tane tank oynamayı öğrenerek işe başlayabilirsin benim en sevdiğim tanklar makoa, barik ve terminus ancak makoa ve terminus tan sıkıldığım için barik oynuyorum genelde.

Loadoutlarını güzel dizdiğin sürece emin ol oyunda yaptığın etki takımınada yansıyacaktır çünkü genelde aşırı ezildiğiniz oyunlarda 2 neden vardır 1, kompozisyon çok yanlıştır mesela solo tank kompozisyonunda karşıda kinessa varsa sizde bk pip tarzı agresifler varsa 100% yenildiniz demek yada birisi görevini iyi yapmıyor yahut yanlış legendary ve loadout ile oynuyordur. onun dışında oyun baya çekişmeli geçiyor aslında

sana tavsiyede bulunmak için ne söyleyebilirim emin değilim ama bence zhin oyna "guillotine" legendarysini oyna her zaman ve morale boost ile başla oyuna ve onu fulle. Heal almayı azaltan item o kadar etkili değil zhin gibi bir şampiyona karşı özelliklede tek atıyorsan ultinle. ondan sonra alırsın o itemi. Tank olarakta benim Barik kartlarıma bakarak barik oynayabilirsin. Barik ile iyi aim alabilirsen 1v1 kinessa bile kesebilirsin daha bugün kestim. Oyun içi adım MeMkAl, bariknewbuild adındaki kartlarımla oynuyorum bariki. F skili çok önemli onu her zaman yarı candayken basıp kaçmalısın. Kalkanı ise savaşın başında aç kaçmaları senin için avantaj zaten kartlarda "duration" özelliği var uzun bir süre olduğun mevziyi koruyabilirsin. Öyle işte.. diyecek çokta bişeyim yok aslında ama baya yazdım :d sana iyi şanslar

Beta Player Recruit OROSPU's Avatar
    Level
    23
    Level completed: 59%, Points required for next Level: 41
    Achievements:
    Tagger Second Class Closed Beta Tester 1 year registered 1000 Experience Points Forum Tier 2
    bende 1 haftada elmasa çıktım şuan 4teyim geliyorum az kaldı reyıs

gerçi elmasta çok aimbot adam var çıkması sıkıntılı oluyor ve sürekli esport oyuncuları karşıma geliyor ama yılmadım henüz .d
    Last edited by OROSPU; 07-14-2018 at 12:27 AM. Reason: lol
    High Diamond-Mid Master Elo Player

OROSPU