Results 1 to 3 of 3

Thread: FAQ czyli Najczęściej Zadawane Pytania

Forum Moderator Viscount Haker519's Avatar
    Level
    69
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 201
    Achievements:
    Closed Beta Tester Tagger First Class Forum Tier 3 Veteran 10000 Experience Points

Post FAQ czyli Najczęściej Zadawane Pytania

1. Social Media Paladins Polska

2. Dlaczego nie działają serwery?

Jest wiele możliwości. Wgrywana aktualizacja/prace konserwacyjne/problemy techniczne.
    Aby być na bieżąco co się dzieje z serwerami polecamy dwie opcje:
    • Wejdź na stronę status.hirezstudios.com/ i sprawdź status
    • Wejdź na nasz serwer Discord (patrz punkt 1) i zobacz co jest napisane na kanale tekstowym #status_serwerow

3. Wyświetla mi się błąd "Cannot start Hirez Authenticate and Update Service. Try [...]". Co mam zrobić?

Podejmij kroki które opisałem w tym temacie - KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZEJŚĆ DO TEMATU

4. Nie mogę włączyć gry. Brakuje pliku "MSVCP110.dll/MSVCP 100.dll". Co teraz?

Brakujące pliki .dll to nic innego jak aktualizacje składników Windows.
    Pobierz plik odpowiadający wersji Twojego systemu, zainstaluj go i zrestartuj komputer.

Poniżej znajdziesz paczki które należy zainstalować

5. Chcę włączyć grę ale mam informację "Zainstaluj Wymagane Oprogramowanie / Re-run Prerequisite Programs". O co chodzi?

Każda gra potrzebuje jakieś składniki - oczywiście aby działała poprawnie. Paladins też ma swoje składniki które powinny być zainstalowane. Nie zawsze dzieje się to automatycznie, więc trzeba grze pomóc.

W tym celu, w Launcherze, należy kliknąć koło zębate (Kliknij tutaj aby zobaczyć zdjęcie), a następnie "Rozwiązywanie Problemów/Troubleshoot".
    Pojawi się nowe okno (Kliknij tutaj aby zobaczyć zdjęcie) w którym należy kliknąć
    • Jako pierwsze "Re-run prerequisites"
    • Jako drugie zaleca się "Restart Service"

Po powyższych krokach należy zrestartować komputer - voilà

6. Kiedy gra wyjdzie z fazy BETA? Czy po tym wszystkie postępy zostaną zresetowane?

Dokładna data nie jest znana - obserwuj nasz Fanpage (patrz punkt 1) aby być na bieżąco z takimi informacjami.
    Nie, wszystkie postępy graczy zostaną zachowane.

7. Na jakich platformach można grać w Paladins?

Paladins jest dostępne na PC (wersja Steam oraz No-Steam), Mac`u, PS4 oraz Xbox One.

8. Jak działa system rankingowy? Co muszę o nim wiedzieć?

W tym temacie - KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZEJŚĆ DALEJ, opisaliśmy jak działa najnowszy system rankingowy.

9. Połączenie konta Hi-Rez z Twitch.tv oraz Facebook - Jak to zrobić i co to daje?

Proces łączenia kont oraz dodatki z tym związane przedstawiłem w tym temacie - KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZEJŚĆ DALEJ.

10. Która postać jest lepsza? Androxus czy Seris? Możecie mi podać talie do tych Czempionów?

Pytanie tego typu jest jednym z najczęściej zadawanym na naszej grupie dyskusyjnej (patrz punkt 1).
    Są to ciężkie debaty i najlepiej toczyć je właśnie na Facebook`u.
    Zapraszamy do naszych grup, wpadnij i zadaj pytanie, a użytkownicy z chęcią przedstawią Ci różnice.

Co do talii kart - polecamy także zapytać na grupie. Z aktualizacji na aktualizację wszystko się zmienia, a u nas znajdziesz rady nawet od zawodowych graczy (których możesz też znaleźć u nas na serwerze Discord - patrz punkt 1)

11. Co wprowadzi nowa aktualizacja?

Wszystkie opisy nadchodzących aktualizacji znajdziesz w dziale Nowości - KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZEJŚĆ DALEJ.

Polecam także śledzić naszego Fanpage`a na Facebook`u (patrz punkt 1) - tam są zawsze najświeższe informacje ze świata Paladins.

12. Podejrzewam jednego z graczy o używanie nielegalnego oprogramowania. W jaki sposób mogę go zgłosić?

Jeżeli podejrzewasz kogoś o nielegalne działania, to zgłoś to przez etykietę wsparcia - KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZEJŚĆ DALEJ.
    Jeżeli masz problem z napisaniem zgłoszenia to napisz do mnie prywatną wiadomość - z chęcią Ci pomogę.

13. Znalazłem błąd w polskim tłumaczeniu gry. Gdzie mogę go zgłosić?

Zapraszamy na nasz serwer Discord (patrz punkt 1).
    Posiadamy specjalny kanał tekstowy #lokalizacjapl_tlumaczenia, gdzie HiRezMesme zbiera informacje na temat błędów w tłumaczeniach.

14. Jak zrobić screen`a w grze? PrintScreen nie działa, daje czarny ekran po wklejeniu do Paint`a.

Jeżeli nie używasz zewnętrznego programu do robienia screen`ów w grze (np. Mirilis Action) i chcesz zrobić to przez PrintScreen i Paint`a to zmień w opcjach graficznych "Rodzaj Ekranu".
    Przy ustawieniu "Okno bez ramek / Borderless window" gra będzie nadal w pełnym ekranie, a PrintScreen będzie działał poprawnie

15. PTS? Publiczny Serwer Testowy? Co to jest? Jak na nim zagrać i przetestować najnowszą aktualizację?

Zapoznaj się z tym tematem - PTS czyli Public Test Server - Jak to ugryźć? (KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZEJŚĆ DALEJ. Tutaj jest wszystko opisane

16. Jak zmienić opcjonalne ustawienia gry przez komendę?.

Zanim włączysz grę, kliknij w launcherze znaczek koła zębatego. Pojawią się dwie linijki gdzie możesz wpisać tekst. Jedna z nich to "Opcjonalne ustawienia gry w linii komend".
    To właśnie w tej linijce wpisujesz komendy.

17. Czy gra przejdzie kiedyś na model Pay to Win (P2W)?

Tak. Będzie kosztowała 50 euro.
    Oczywiście, że nie. Gra będzie się rozwijała, i jedyne za co będziecie mogli (a nie musieli) płacić to ulepszenia wizualne. Skórki Czempionów, do broni, wierzchowców. Tylko i wyłącznie poprawki wizualne, ewentualnie "boostery" pomagające Ci w zarabianiu doświadczenia lub złota. Ale złoto i tak jest używane do kupowania...SKÓREK
    ALWAYS FREE TO PLAY!

18. Za co dostałem xxx złota?

Aktualizacja OB67 wprowadziła kolejne zmiany związane z kartami. Każdy gracz posiadający duplikaty kart dostał rekompensatę w postaci złota - więcej na ten temat znajdziecie tutaj - KLIKNIJ MNIE.

19. Dlaczego nie mam trybu Battlegrounds?

Tryb ten był testowany w grze. Po testach przepełnionych sukcesami, deweloper stwierdził że zostanie to wydane jako osobny tytuł.
    Kiedy gra ukaże się publicznie?
    Obserwujcie NASZĄ STRONĘ - KLIK, aby być na bieżąco z takimi informacjami.

Temat ten będzie aktualizowany na podstawie danych, które będę zbierał na naszym forum, w grupach dyskusyjnych i na serwerach głosowo/tekstowych.

Brakuje tu jakiegoś pytania? Napisz w komentarzu o które pytanie chodzi, a ja zweryfikuję czy powinno się ono w tym temacie znaleźć
    Last edited by Haker519; 03-20-2018 at 07:15 AM.
    Leader of Paladins Polska Community | @Haker519

Be sure to check Forum`s Code of Conduct before posting.

*Disclaimer: I am a volunteer moderator. I work on best judgement and do not speak on behalf of Hi-Rez Studios.*

Zanim zaczniesz pisać posty, zapoznaj się proszę z Regulaminem forum w polskiej wersji językowej .

Beta Player Recruit
    Level
    20
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 47
    Achievements:
    Closed Beta Tester Forum Tier 2 1 year registered 1000 Experience Points Tagger First Class
    17. Czy dwa przejdzie kiedyś na model Pay to Win (P2W)?
    Czy to przypadkiem nie powinno być Czy GRA przejdzie kiedyś na model P2W?

Forum Moderator Viscount Haker519's Avatar
    Level
    69
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 201
    Achievements:
    Closed Beta Tester Tagger First Class Forum Tier 3 Veteran 10000 Experience Points
    Quote Originally Posted by Rafii2198 View Post
    Czy to przypadkiem nie powinno być Czy GRA przejdzie kiedyś na model P2W?
    Dzięki Rafi!

Już poprawiłem
    Leader of Paladins Polska Community | @Haker519

Be sure to check Forum`s Code of Conduct before posting.

*Disclaimer: I am a volunteer moderator. I work on best judgement and do not speak on behalf of Hi-Rez Studios.*

Zanim zaczniesz pisać posty, zapoznaj się proszę z Regulaminem forum w polskiej wersji językowej .

Tags for this Thread