Results 1 to 3 of 3

Thread: Oyundan atma ve bağlanmama sorunu !!

Thumbs up Oyundan atma ve bağlanmama sorunu !!

Arkadaşlar 2 3 Oyun oynadıktan sonra oyun sırasında Ekranım Donuyor ve Crash Report ile oyundan atıyor... Rapor gönderiyorum tamam eyvallah ama oyuna tekrar bağlanmak istediğimde saçma sapan bir Kill Assisst Assist Ekranına geliyor Ve orada takılıyor oyun asla açılmıyor... Ancak Maç bittikten sonra oyuna girebiliyorum...

Bu sorunu nasıl çözerim oyunun ortasında beni oyundan atmasın Lütfen := (

Member Knight
    Level
    10
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 47
    Achievements:
    31 days registered Closed Beta Tester 500 Experience Points
    Bende bağlanamama ve atma sorunu pek yok. Bazen topluca odadan düştüğümüz oluyor arkadaşlarla sebepsiz yere. Belki drophack, belkide serverlar yükü kaldıramayabiliyor. Ancak benim asıl sorunum oyunda minimum sabit 60 ping almam gereken yerde 130+ ping alıyorum. Bazen 80 140 arası gidip geliyor. O zaman heryere ışınlanmaya başlıyorum, atışlarım 1 saniye sonra karşı tarafa işliyor buda killblow alamamama sebep oluyor çünkü killsteal olarak benden düşük pingi olana gidiyor... Buna acilen bir çözüm bulunması gerekli. Ben suçu türk telekoma (pardon katar telekoma, en son katarlılardaydı sanırım) ve onun beceriksiz ekibine atıyorum...

Member Recruit
    Level
    1
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 48
    Achievements:
    7 days registered
    Quote Originally Posted by Almalexion View Post
    Bende bağlanamama ve atma sorunu pek yok. Bazen topluca odadan düştüğümüz oluyor arkadaşlarla sebepsiz yere. Belki drophack, belkide serverlar yükü kaldıramayabiliyor. Ancak benim asıl sorunum oyunda minimum sabit 60 ping almam gereken yerde 130+ ping alıyorum. Bazen 80 140 arası gidip geliyor. O zaman heryere ışınlanmaya başlıyorum, atışlarım 1 saniye sonra karşı tarafa işliyor buda killblow alamamama sebep oluyor çünkü killsteal olarak benden düşük pingi olana gidiyor... Buna acilen bir çözüm bulunması gerekli. Ben suçu türk telekoma (pardon katar telekoma, en son katarlılardaydı sanırım) ve onun beceriksiz ekibine atıyorum...
    60 ping nası alacaksınız acaba çok zor bi durum 90 ping aşağısını görmedim