Results 1 to 3 of 3

Thread: Community Paladins

Beta Player Esquire
    Level
    3
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 16
    Achievements:
    Tagger Second Class 7 days registered 250 Experience Points Closed Beta Tester

Community Paladins

Witam,
    Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że już trochę w Paladins gram. Jedna rzecz nie daje mi spokoju. Niby gra w fazie bety, miliony skórek i skrzynek za hajs. Tutaj wszystko dopracowane. Natomiast nie rozumiem, dlaczego gracze opuszczający rankedy nie są karani? bezkarnie sobie wychodzą z lobby. To jeszcze nic. Nic się nie dzieje, dołącza się do kolejki i po problemie. Natomiast nie rozumiem, dlaczego ludzie w rozgrywkach rankingowych mogą sobie tak po prostu wyjść a za nich będzie sobie grać bot. Może jakaś kara w postaci 2-3 dniowej przerwy w rozgrywkach rankingowych? System rankingowy został dosłownie upodobniony do systemu rankingowego z lola. Ale tam jest chociaż opcja remake. Tutaj gra jakiś durny bot. Nie można zwiększyć tej kary, jak w przypadku Lola? Gracz wychodzący traci pkt, powtarza się - ban czasowy. I lepiej grałoby się w tą grę...
    // Co do ról też jest często problem. Last pick, brak healera a on trzeciego dmg'era pickuje.
    // Dopracowanie bilansu drużyny też w tej grze powinno być podstawą a nie jest. Jestem jedynym goldem w teamie, jedyny graczem z rangą grającym przeciwko 3-em platynom i dwóch goldom.
    Last edited by MrShonari; 08-10-2017 at 06:46 PM.

Beta Player Recruit
    Level
    2
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 10
    Achievements:
    31 days registered 100 Experience Points
    To co tutaj napisałeś to sama prawda. Według mnie powinni zwiększyć te kary w stylu podobnym do CS:GO, czyli jak pierwszy raz wyjdziesz to masz bana na 30 minut, a co następny raz z rzędu ten czas się zwiększa i może dojść nawet do paru dni. Balans meczów turniejowych to też duży problem, sam jestem tego świadkiem - wczoraj na przykład grałem mecz z Masterem i czterema Diamondami w mojej drużynie, a na przeciwko dobrało nam pięciu graczy z Platyną, oczywiście gierka skończyła się gładkim zwycięstwem dla mojej drużyny, ale no niestety nie byli to przecież przeciwnicy na naszym poziomie. Co do ostatniego wyboru postaci, to powinni zrobić coś takiego, że w przypadku braku supporta lub tanka inne klasy powinny się blokować i ten gracz, który wybiera musi być skazany na granie tankiem/healerem - przynajmniej w trybie turniejowym powinni wprowadzić taki patent, a na casualach niekoniecznie to musi być.

Beta Player Recruit
    Level
    1
    Level completed: 74%, Points required for next Level: 13
    Achievements:
    7 days registered
    Na normalach się ćwiczy i tam obecność tanka lub healera nie jest taka obowiązkowa. Jednak pomysł z blokowaniem postaci podczas meczu rankingowego w przypadku braku tanka to dobry pomysł. Jedyny plus jest taki, że gdy ktoś wyjdzie podczas wybierania postaci w meczu rankingowym traci punkty jednak traci się ich stanowczo za dużo.. :/
    Serdecznie zapraszam na mojego bloga

Tags for this Thread