Results 1 to 7 of 7

Thread: Rankedy

Beta Player Recruit
    Level
    3
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 39
    Achievements:
    100 Experience Points 7 days registered

Rankedy

Witam wszystkich serdecznie. Ja tutaj w sprawie tych nienormalnych i niezrównoważonych rankedów. Przechodząc od razu. Moze mi ktos wytłumaczyć jak to działa i dlaczego mam mniej punktów niż powinienem? Grałem kiedyś w drużynie z graczem, który miał diament na Tyrze a był po proste słaby tą postacią, za to ja no gram dosyć dobrze. Zrobiłem raz wynik 64 eliminacje i 243k dmg i wiecie ile dostałem za ten mecz? -20 bo przegrany i oczywiście to nie działa do umiejętności, nie tylko do jakichś za przeproszeniem pojebanych wygranych i przegranych. Jeśli ktoś nie wierzy w statystyki proszę bardzo, mam screen. Druga sprawa. Dlaczego tu praktycznie nikt nie odpisuje na tym forum? Żeby nie było wstawię też inny screen z gorszymi statystykami.

http://imgur.com/a/PUkbX

Beta Player Esquire
    Level
    3
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 16
    Achievements:
    Tagger Second Class 7 days registered 250 Experience Points Closed Beta Tester
    Jedynie co Tobie polecam to naprawdę usunąć tą grę z komputera, jak ja przed chwilą i zainstalować coś normalnego. Ta gra jest niby w fazie bety.. (tyle czasu). Tak naprawdę nic tutaj nie jest dopracowane. Ja z 1,7k mmr z platyny spadłem już na 1,6k mmr gdzieś. Gry rankingowe co chwila są wyłączane. Trzeba czekać po 40 minut. Co do bilansu. To nie jest, jak w normalnej grze zbilansowane. Nie gram tutaj platyny vs platyny. Gram z brązami, silverami przeciwko graczom o wiele lepszym co można łatwo sprawdzić na paladins.guru Często tacy gracze dopiero zaczynają, padną raz i wychodzą. W grze jest masa afków, bo nie ma z tego żadnych konsekwencji. Natomiast nie rozumiem tego, jak przy randze platynowej można grać z brązami? Naprawdę denerwujące. Nie polecam grać w tę grę, jeżeli masz się na siłę denerwować To jest moja opinia. Są zwolennicy tej gry, jak i przeciwnicy. Ja się zwyczajnie wypowiedziałem.
    Pozdrawiam,

Beta Player Recruit
    Level
    4
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 9
    Achievements:
    100 Experience Points 31 days registered
    Rozumiem twoją postawę. Nie mam dużego stażu w tej grze, jednak widziałem już w tej grze dość sporo żeby ci przytaknąć co do mnogości AFK i często mocno wątpliwego doboru graczy do drużyny.
    Niedoróbki gry fazy beta można (i trzeba) przeboleć... Mówię tutaj zarówno o bugach, cheaterach i szeroko pojętym balansie rozgrywki... Z drugiej strony, kiedy grasz (mówię z autopsji) z dwoma typkami którzy stoją tylko na spawnie lub przy spawnie i trolują rozgrywkę ciężko jest trzymać nerwy na wodzy... niecenzuralne słówka aż same się cisną na usta...
    Pomimo tego uważam że gra ma potencjał, jednak do wersji finalnej może (i musi) się jeszcze wiele zmienić, na co bardzo liczę. Walcz dalej i nie przyjmuj się.

Beta Player Esquire
    Level
    3
    Achievements:
    Ta gra ssie pod względem bilansu. Napisałem masę postów na ten temat. Hirez wgl. tego nie czyta. Wszyscy grają ze wszystkimi. Po co trudziłem się, by dojść do platyny skoro końcowo i tak gram z unrankedami i silverami?

Gra jest w fazie bety od dłuższego czasu i nic w niej nie jest zmieniane poza dodawaniem skinnów i skrzynek.
    Last edited by MrShonari; 08-23-2017 at 01:29 PM.

Beta Player Recruit
    Level
    4
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 9
    Achievements:
    100 Experience Points 31 days registered
    Z każdą nową aktualizacją (patchem) zmieniane są niektóre zdolności czempionów, na wniosek "donosów" społeczności.

Co ma się zmienić? Nie chcesz grać z unrankedami i niższymi tierami niż twój? Zbierz drużynę i graj z kim chcesz.

Beta Player Esquire
    Level
    3
    Achievements:
    Z drużyną też jest z lekka problem ze względu na to, że jest ograniczona.

Beta Player Recruit
    Level
    1
    Level completed: 74%, Points required for next Level: 13
    Achievements:
    7 days registered
    Mecze rankingowe to jedna wielka pomyłka. Balansy drużyn i rangi które się dostaje to coś naprawdę śmiesznego. Jednak zebrać 5 osobową drużynę też nie jest łatwo :/
    Serdecznie zapraszam na mojego bloga