Results 1 to 8 of 8

Thread: Paladins'de Beni Rahatsız Eden Hatalar (BENCE)

Member Recruit
    Level
    5
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 11
    Achievements:
    31 days registered 250 Experience Points

Angry Paladins'de Beni Rahatsız Eden Hatalar (BENCE)

Paladins'te gerçekten çok hata var ve bazı hatalar uzun zamandır düzeltilmiyor. buda benim canımı çok sıkıyor . Bu yazdıklarım şahsi görüşümdür ve kişiden kişiye değişebilen şeylerdir. Bu yüzden beni sakın kınamayın kardeşlerim .

Oyunla ilgili sorunum:

-Sürekli yeni şampiyon çıkartmak yerine eski hataları düzeltmeleri gerektiğini düşünüyorum. Tabii ki yine şampiyon ve kostüm yapsınlar ama daha çok sorunlarla ilgilenmeleri çok daha iyi olur.

Hatalardan kaynaklanan sorunlarım:

-İlk olarak Evie'deki deste dizme sorunum var. desteyi dizemiyorum. Ve bu yüzden Evie'yi istediğim gibi oynayamıyorum

-Ying karakteri güncellendiğini farkettim ve yenilikleri öğrenmek istedim fakat ne zaman güncellendiğini bilmediğim için Paladins'in resmi web sitesine (Şampiyonlar bölümüne) (https://www.paladins.com/#champions) girdim fakat Paladins'in resmi web sitesi (Şampiyonlar bölümü) ayrı bir sorun. oyundan okumayı henüz denemedim.

Seçim ekranı ile ilgili sorunum:

-Ben yeni şampiyon seçim ekranını hiç beğenmedim. Çünkü inanılmaz karmaşık az daha istediğim şampiyonu seçemiyordum. ben şampiyonların eski yerlerine alışmıştım fakat şimdi darmadağınlar.

Benim gibi Düşünmeyenlere yinede saygım var ama mutlaka benimle aynı rahatsızlığı yaşayanlar da vardır. dediğim gibi bunlar benim düşüncelerim ve sadece benim bildiğim hatalardı ben sadece şahsi görüşümü yazdım. (Lütfen paylaşalım ki hataları bilelim)

Member Recruit
    Level
    1
    Level completed: 7%, Points required for next Level: 46
    Haklısınız kesinlikle hayro678 kadar şerefsiz birini tanımıyorum.

Member Recruit
    Level
    1
    Level completed: 7%, Points required for next Level: 46
    İnanılmaz bişey

Member Esquire TheSky7's Avatar
    Level
    14
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 91
    Achievements:
    3 months registered Closed Beta Tester 500 Experience Points
    Zaten genel bug bölümünde de aynı sorunları dile getirmişler yeni güncelleme ile düzelteceğiz yazmışlar ama ne olur bilemem oyun beta olduğu için kimse tam bir şey diyemiyor ama bu patch baya buglu oldu eskiden oyunu etkileyen fazla bug yoktu ob55 den sonra baya çoğaldı
    Paladins Stats
    MMR: 3800+
    Master Paladin Info
    Paladins Guru Info
    -----------------------------------
    Favourite Champions
    Front Line:Torvald
    Damage: Casie
    Support: *Seris*
    Flank: Androxus

Paladins Montage Facebook Page

Bence oyunun en büyük hatası açılmaması.Açılmıyor yahu daha ne olsun ilk seferinde 1 saat uğraştıktan sonra açıldı bundan büyük hata olmaz.Kostumlere o kadar çok takılmıyorum betada oldugu icin ama teknik hataların düzeltilmesi gerekli.

Member Recruit
    Level
    5
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 11
    Achievements:
    31 days registered 250 Experience Points
    Haklısın aslında baya sorun ve hata var. O an aklıma geleni yazdım. Anlamadığım bişey var madem oyun türkçe neden oyunun türçe bilen bir temsilcisi yok. ???

Member Recruit BayBarsBeg's Avatar
    Level
    3
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 10
    Achievements:
    100 Experience Points Tagger Second Class 7 days registered
    Bu yeni rank sistemi ile de oyun daha da beter oldu. O kadar saçma oyuncular var ki çıldırıyorum bugün oyunu da bırakıyorum. Yeni şampiyon yeni sistem vs vs derken daha düzgünce oyun dengesi oturmamış her şampiyona devamlı güncelleme her yeni şampiyonda da denge daha da bozuluyor. Böyle olunca oyun dengeye oturmuyor. Üstüne bugları da ekle ohh miss. Yeni rank sistemi de katılımı artırdı ama aşırı derecede oyuncu kalitesi düştü. Bırakma zamanı geldi. 1 lvl tank alıyor adam 1 lvl flank alıyor 3 lvl kinessa alıyor. Üstüne bi de ruslar ispanyollar ohhhhh istersen bileklerini kes bilgisayarın üstüne.
    Last edited by BayBarsBeg; 08-11-2017 at 09:16 AM.

Member Esquire TheSky7's Avatar
    Level
    14
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 91
    Achievements:
    3 months registered Closed Beta Tester 500 Experience Points
    Quote Originally Posted by BayBarsBeg View Post
    Bu yeni rank sistemi ile de oyun daha da beter oldu. O kadar saçma oyuncular var ki çıldırıyorum bugün oyunu da bırakıyorum. Yeni şampiyon yeni sistem vs vs derken daha düzgünce oyun dengesi oturmamış her şampiyona devamlı güncelleme her yeni şampiyonda da denge daha da bozuluyor. Böyle olunca oyun dengeye oturmuyor. Üstüne bugları da ekle ohh miss. Yeni rank sistemi de katılımı artırdı ama aşırı derecede oyuncu kalitesi düştü. Bırakma zamanı geldi. 1 lvl tank alıyor adam 1 lvl flank alıyor 3 lvl kinessa alıyor. Üstüne bi de ruslar ispanyollar ohhhhh istersen bileklerini kes bilgisayarın üstüne.
    Aynen öyle hemde rekabetçiye girme sıkıntısı oldu artık ranklar kendi aralarında girmek için bir filtre getirmişler rekabetçiye girmek için 10-15 dk bekliyorum
    Paladins Stats
    MMR: 3800+
    Master Paladin Info
    Paladins Guru Info
    -----------------------------------
    Favourite Champions
    Front Line:Torvald
    Damage: Casie
    Support: *Seris*
    Flank: Androxus

Paladins Montage Facebook Page

Tags for this Thread