Results 1 to 2 of 2

Thread: Buck'ın Ruhuna El Fatiha

Member Recruit BayBarsBeg's Avatar
    Level
    2
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 22
    Achievements:
    100 Experience Points Tagger Second Class

Angry Buck'ın Ruhuna El Fatiha

Buck benim favor, heromdu. Fakat son güncellemeden sonra artık çekilmez hale geldi. Devamlı olarak nerf geliyor. Buck ta yürüyüş hızı,reload,damage zaten bi handikaptı. Bunun üstüne devamlı olarak nerflendiğinden hiçbir avantajı kalmadı. Heroic jump çalışmıyor buglu. Hiç oyun zevki kalmadı. Bunları yazdım ingilizce olarak fakat sallandığını düşünmüyorum. Buck tanka doğru gidiyor 3500 yapsak canı al sana tank. Flanklık yanı devamlı olarak törpüleniyor. Buck ile support almak zaten zordu şimdi imkansız.

Member Esquire TheSky7's Avatar
    Level
    12
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 45
    Achievements:
    3 months registered Closed Beta Tester 500 Experience Points
    Quote Originally Posted by BayBarsBeg View Post
    Buck benim favor, heromdu. Fakat son güncellemeden sonra artık çekilmez hale geldi. Devamlı olarak nerf geliyor. Buck ta yürüyüş hızı,reload,damage zaten bi handikaptı. Bunun üstüne devamlı olarak nerflendiğinden hiçbir avantajı kalmadı. Heroic jump çalışmıyor buglu. Hiç oyun zevki kalmadı. Bunları yazdım ingilizce olarak fakat sallandığını düşünmüyorum. Buck tanka doğru gidiyor 3500 yapsak canı al sana tank. Flanklık yanı devamlı olarak törpüleniyor. Buck ile support almak zaten zordu şimdi imkansız.
    Merhaba BayBarsBeg;

Ben genel olarak "Seris" oynuyorum ve buck halen benim korkulu rüyam Kötü oynuyorsunuz diyemem fakat stratejinizi değiştirmeniz gerekir. Eskiden buck zıplıyor öldürüp kaçıyordu ve yakalamak neredeyse çok zordu gördüğün anda vurmaktan çok kaçmak tercih ediliyordu şimdi yine bir rekabet ortamı oldu en azından artık kaçmıyorum. Dediğim gibi bu oyun strateji oyunu bir nevi,nasıl saldıracağını iyi bilmelisin! İyi oyunlar.
    Paladins Stats
    MMR: 3800+
    Master Paladin Info
    Paladins Guru Info
    -----------------------------------
    Favourite Champions
    Front Line:Torvald
    Damage: Casie
    Support: *Seris*
    Flank: Androxus

Paladins Montage Facebook Page

Tags for this Thread