PDA

View Full Version : suçlanıyorum.

VearesT
07-20-2017, 09:58 AM
yeni aldıgım lian karakterini oynuyorum (5lvl) karşıdaki lian 8 lvl ve oyun sonu hile diyerek takımına beni reportlatıyor. oyunda banlanmaktan artık korkmaya başladım. yayınları izleyerek kazandıgım skin ve hediyelerin böyle insanlardan gitmesinden mutlu oldugum söylenemez.

ayrıca bazı insanlar sırf türk oldugum için oyunda küfür ediyorlar ne kadar mantıklıdır bilinmez.

why1234
07-21-2017, 07:12 AM
şerefsizler işte
racist bunlar

why1234
07-21-2017, 07:12 AM
ban konusnuda endişelenme hi-rez bakmıyor reportlara

TheSky7
07-24-2017, 07:45 AM
ban konusnuda endişelenme hi-rez bakmıyor reportlara

Merhaba why1234,

Hi-Rez reportlara bakıyor geri bildirim yaptıktan 12 saat sonra soru sormuş iseniz size verdiğiniz bilgiler doğrultusunda geri dönüş yapılıyor bunu anlamanın en kolay yolu bu.

yeni aldıgım lian karakterini oynuyorum (5lvl) karşıdaki lian 8 lvl ve oyun sonu hile diyerek takımına beni reportlatıyor. oyunda banlanmaktan artık korkmaya başladım. yayınları izleyerek kazandıgım skin ve hediyelerin böyle insanlardan gitmesinden mutlu oldugum söylenemez.

ayrıca bazı insanlar sırf türk oldugum için oyunda küfür ediyorlar ne kadar mantıklıdır bilinmez.

Merhaba VearesT.

Sizin bu konu hakkında dert etmemeniz ve oyunda bu tür haksızlıkların olmayacağını söyleyebilirim.Siz oyuna girerken anti cheat zaten gerekli bilgileri kendi veri dosyalarına kayıt ediyor şikayet oranı belli bir yüzdeyi geçtiği zaman kullanıcı izlemeye alınır.Veriler incelenir verilerden sonuç alınamazsa şayet sizi canlı olarak 1-2 maçınızı izler ona göre yasaklanmanız bu incelemeler sonucunda olur siz oyundan keyif almaya bakın :)