PDA

View Full Version : Night Wolves poszukuje...

OKsesCK
06-06-2017, 02:09 AM
Witam. Night Wolves szuka graczy na pozycje Suport oraz DMG. Nie chcemy by byli to gracze grający od czasu do czasu, ale raczej gracze, którzy mają wieczorami czas na wspólne treningi jak i trenowanie indywidualne. Co do wieku to ta kwestia jest raczej ruchoma, ale gracze +18 mile widziani. Gracze, którzy chcieliby do nas dołączyć co prawda lvl nie gra, ale ten przynajmniej 70 lvl pasowało by mieć (nie zamykamy drzwi na kozaków z mniejszym lvl każdemu damy szanse) + przynajmniej te 3 postacie ogarnięte w danej klasie. TS obowiązkowy podczas gry team-owej jak i indywidualnej. Wiadomo, że każdy przed dołączeniem do drużyny będzie mieć pare dni na pokazanie swoich umiejętności. Co gwarantujemy ? Na pewno udział w licznych turniejach PL czy też EU, sparingi no i przede wszystkim gwarancje tego, że nie rozpadniemy się po tygodniu czasu. Zainteresowani proszę o PW i w przedstawienie w skrócie swojej osoby odnosząc się do powyższych informacji/kryteriów,

Avariel
08-06-2017, 07:36 AM
Szybkie pytanko, temat jeszcze aktualny?
Co prawda lvl konta to 50 ale obie pozycje mnie ustawiają.

pegek
08-06-2017, 08:22 AM
Z chęcią, będę aktywny pod koniec wakacji bo komp mi się spalił, bardzo lubię grać każdą z klas jakie mamy w paladins, dmg'em i support'em również. Tylko teraz startuję z nowego konta, ponieważ pewnego razu dostałem komunikat że anty cheat wyrzucił mnie z gry i dostałem perma :s. Jednak zarwę kilk nocek, może znowu kupię founder's pack i będzie dobrze.
Na moim starym koncie o nicku "pegek" miałem coś koło 90 lvl'a. Niestety nie mam 18 lat.

Kiszkaman
09-28-2017, 02:59 PM
nic z was nie bedzie