PDA

View Full Version : Nowe perki!! Propozycja]

pegek
05-04-2017, 01:29 AM
Witajcie, chciałbym podzielić się z wami moimi propozycjami na perki. Denerwowałem się jednokrotnie, kiedy widziałem że tkz Tarczownicy dostawali "po dupie" po tym kiedy: 1. Zbufowano wreackera. 2. Dodano skill Torvalda. 3. Do nowej postaci która dostała legendarną kartę z którą z tankami może robić jesień średniowiecza. czyli tego/tej Will 4. Tarczownicy dostali nerf/fix bo od aktualizacji OB 49 Tarcza jako skill będzie się odnawiała dopiero po jej zniszczeniu. Skoro jest Kontra na Tanki, na healerów, na skye itd. To czemu by nie dodać nowych perków, czyli tych kart które kupujemy w trakcie gry. Wszystkie tutaj wymienione karty będą należeć do sekcji ochrony w grze
1.Tarcza ze stali/umocnienia ze stali. Karta ta będzie małą kontrą na wreackera. Będzie o 15%-25% (na pierwszym poziomie) redukowała obrażenia zadane tarczą przez perk Wreacker. Czyli np. Jest sobie drogoz, który rakietkami zadaje 850 dmg. Jeżeli kupi wreackera na pierwszym poziomie i będzie strzelał w tarczę to będzie zadawał 850 + 425 dmg.
Jeżeli tank do którego strzela drogoz będzie miał perk Umocnienia ze Stali (na pierwszym) to drogoz będzie zadawał 850 + 106 (policzyłem tak, gdyby ten perk dawał 25% redukcji). 2.Medyczne Poświęcenie. Daje 15-25% redukcji cauteryzacji Czyli np. jest sobie Ying która leczy 1 iluzją za 400 na sekundę. Drogoz z cauteryzacją na 2 poziomie (60% red. lecz. za 1,5 s) strzelił w Fernando. Iluzja ying wyleczyłą go za 400-60%=160 pkt HP. Ying wybrała Medyczne poświęcenie. Leczy Fernando za 400-(60%-25%)35%=260 pkt HP.
3 Buff iluminacji, żeby perk iluminacja redukował tę ślepotę która pojawia się np. przy Ulcie Meave. Mam jeszcze 2 propozycję, ale myślę że na razie wystarczy xD. Do zobaczenia w grze :D