PDA

View Full Version : Wylew cheaterów

Juraso
04-01-2017, 12:45 PM
Witam, już mnie strzela od tego ilu cheaterów jest w tej grze, na jeden mecz na niższych poziomach przypada przynajmniej 1 osoba która na czymś leci.
EAC nie radzi sobie z wyłapywaniem takich osób i jak miało się to zmienić tak nadal nic.

Developerzy także mają to gdzieś ... miesiąc temu przynajmniej z 10 razy reportowałem jedną i tą samą osobę, a tu dzisiaj wchodzę do meczu a tutaj nikt inny jak ten sam osobnik u którego jak wół widać że leci na aim'ie...

Najbardziej jest to widoczne na takich postaciach jak Maeve, Lex oraz Sha Lin, nie dość że celownik "patrzy" prosto w postać to jeszcze lata po ekranie jak szalony.

i tutaj pytanie do Was - Czy także się z tym spotykacie? Często widzicie takie osoby w grze?
Czemu Hi-Rez nic z tym nie robi?

EsuMasterGames
04-02-2017, 06:34 AM
Witam, już mnie strzela od tego ilu cheaterów jest w tej grze, na jeden mecz na niższych poziomach przypada przynajmniej 1 osoba która na czymś leci.
EAC nie radzi sobie z wyłapywaniem takich osób i jak miało się to zmienić tak nadal nic.

Developerzy także mają to gdzieś ... miesiąc temu przynajmniej z 10 razy reportowałem jedną i tą samą osobę, a tu dzisiaj wchodzę do meczu a tutaj nikt inny jak ten sam osobnik u którego jak wół widać że leci na aim'ie...

Najbardziej jest to widoczne na takich postaciach jak Maeve, Lex oraz Sha Lin, nie dość że celownik "patrzy" prosto w postać to jeszcze lata po ekranie jak szalony.

i tutaj pytanie do Was - Czy także się z tym spotykacie? Często widzicie takie osoby w grze?
Czemu Hi-Rez nic z tym nie robi?

Na których lvl'ach byli ci "cheatezy" :)? Chodzi o twój poziom konta.

Bo jeżeli to był poziomy 1-5 to grałeś na boty które mogą mieć jakiś wspomagacze :V

adamus
04-02-2017, 07:46 AM
Zdarza się to wszędzie, nawet EDYTOWANE PRZEZ MODERATORA leci na drophacku

"Na forum gry Paladins nie zezwalamy na zniesławienia czy ujawnianiu nicków graczy którzy waszym zdaniem łamią prawo" /Haker519

Juraso
04-02-2017, 09:51 AM
Na których lvl'ach byli ci "cheatezy" :)? Chodzi o twój poziom konta.

Bo jeżeli to był poziomy 1-5 to grałeś na boty które mogą mieć jakiś wspomagacze :V

No może trochę przesadziłem z tym niskim lvl'em, jestem w tej chwili na 17 poziomie i nadal spotyka się osoby które na czymś lecą

EsuMasterGames
04-02-2017, 01:35 PM
No może trochę przesadziłem z tym niskim lvl'em, jestem w tej chwili na 17 poziomie i nadal spotyka się osoby które na czymś lecą

Grasz na serwerach EU?

SzaibaSaiiyajin
04-03-2017, 04:04 AM
Mam to samo od jakiegoś czasu. Poziom 39 a co drugi Ranked to jakiś cheater - zazwyczaj to Viktor, ying, kinessa albo Maeve :) Ja gram na serwerach EU bo na USA jest ping większy :D

Haker519
04-03-2017, 09:58 AM
Cześć Wszystkim! :)

Na początek pozwolę sobie wspomnieć o regulaminie forum, który jest dostępny pod tym linkiem - http://forums.paladins.com/showthread.php?21120.

Mam tu na myśli głównie poniższy punkt:

Zniesławienia oraz pokazywanie danych gracza
Na forum gry Paladins nie zezwalamy na zniesławienia czy ujawnianiu nicków graczy którzy waszym zdaniem łamią prawo - czynności te znane są także jako "Polowanie na czarownice" (czyli "Witchhunting"). Jeżeli chcesz już opisać na naszym forum złe doświadczenia z jakimi miałeś do czynienia, pamiętaj aby nie wspominać w nich nicków graczy (tyczy się to także screenshot`ów oraz filmów)

Co do samych problemów związanych z używaniem nielegalnego oprogramowania.
System AntiCheat jest aktualizowany z dnia na dzień, odpowiedni ludzie nad nim pracują i go usprawniają.

Jeżeli w Waszej grze jest gracz którego podejrzewacie o tzw. "czitowanie" to należy go zgłosić do supportu przez aplikację helpdeskową.
Jak?
Wchodzicie tutajhttp://www.hirezstudios.com/submit-support-ticket/ i tworzycie zgłoszenie.
Pamiętajcie, aby wybrać odpowiednią grę oraz temat, a podczas opisywania sytuacji należy wpisać ID meczu o którym mowa oraz nickname gracza którego chcemy zgłosić ;)

Juraso
04-03-2017, 11:12 AM
Grasz na serwerach EU?

Tak, gram na serwerze EU :P

a co do wypowiedzi Hakera, to po meczu po wciśnięciu ! nie ma pasującego powodu zgłoszenia, niby jest Inne ale przy tym nic się nie pokazuje, nie ma możliwości opisu :(

A jeśli chodzi o zgłaszanie przez helpdesk to czy mógłbyś podpowiedzieć skąd wziąć ID meczu? Nie jestem jeszcze w takim stopniu obeznany z grą :D

I takie pytanie, czy podczas wysyłania raportu poprzez ticket'y można pisać w języku polskim?

adamus
04-03-2017, 12:57 PM
Dokładnie haker i napisz gdzie najlepiej zgłosić tego czitera bo przedwczoraj chyba wysłałem filmik z typem na aimie i przed chwilą znowu na niego grałem. Jeszcze dobrze, że hi'rez nie banuje graczy którzy wbijają sobie ranking grając z cziterem. Mogę napisać na priv co by nie łamać regulaminu osobę co jak grała z osobą która dostała bana za aima ma 90% lose gier. A po 2 to ja nie zniesławiam ale mam 2 filmiki gdzie gram na wcześniej wymienioną osobę i zawsze gdy wszystko zapowiadało się, że drużyna przeciwna przegra wyrzucało z gry. Stało się to 3 razy ale tylko na 2 mam to nagrane. Wgl też łatwo zobaczyć różnice miedzy casualami a comp na stronie gdzie osoba ma mniejszy niż 40lv i praktycznie wszystkie comp winy a casualy różnie...

YouMadCozYouBad
04-03-2017, 01:45 PM
Czesc.
1. skad mozecie wiedziec ze dana osoba uzywa aimhacka ? moze Wam sie tylko wydawac jako iz kill kamy sa bardzo i to bardzo niedokladne, to samo tyczy sie POTM. support nie banuje grzaczy za wysylane filmiki czesto przez dzieci ktore przegraly, potrzebne sa twarde silne dowody jak 360 stopni snap dookola mapy

2. skad macie pewnosc ze dana osoba uzywa tzw "drophacka" ktory tak naprawde nie istnieje (nie ma takiego programu ktory by wylaczal serwer gry jednym kliknieciem). Sam hi-rez tego nie wie jako iz serwery gry nie naleza do niego. sledztwo w sprawie "drophackingu" jest bardzo kosztowne i nalezy sie zwrocic do firm ktore dostarczaja serwery. Nawet hi-rez tego nie robi bo koszta przewyzszaja zyski, wiec skad wy wiecie kto stoi za tzw "drophackiem" ?

Nie Wam jest osadzac kto oszukuje lub nie jako iz nie posiadacie to tego odpowiedniej wiedzy, umiejetnosci i narzedzi. Jedyne co mozecie zrobic to zaraportowac podejrzane osoby waszym zdaniem.

Haker519
04-03-2017, 02:02 PM
A wiec tak kochani :)

Osoby które podejrzewacie o używanie nielegalnego oprogramowania zgłaszamy tutaj:
http://www.hirezstudios.com/submit-support-ticket/

Wpisujemy swój adres email, temat zgłoszenia, wybieramy produkt a na końcu kategorię (w tym przypadku GAMEPLAY | ABUSE REPORT)

Poniżej opisujemy sprawę, czyli kto, gdzie, dlaczego tak sądzimy, i obowiązkowo ID MECZU.

Gdzie się znajduje ID meczu?
1. Po samym meczu tutaj - KLIKNIJ MNIE (http://i.imgur.com/F2jvWIY.png)
2. Wchodząc w menu głównym w profil>historia - KLIKNIJ MNIE (http://i.imgur.com/WfnDRev.jpg)

Co do samego zgłoszenia - możecie pisać po polsku, ale wtedy liczcie się z dłuższym okresem odpowiedzi ze strony Hi-Rez Studios :)

denefcl92
04-03-2017, 02:07 PM
też tak wiele razy miałem że z aimem biegają. najlepiej na powtórkach to widać jak im celownik lata 5m od ciebie a i tak banie lecą

adamus
04-03-2017, 02:17 PM
Otóż nie mierz wszystkich swoją miarą. Kiedyś zajmowałem się trochę cziterami głównie w cs 1.6 na blacklisted więc myślę, że jako tako doświadczenie z takimi graczami mam. Ostatnio nagrałem powtórkę z typem co latał nawet na koniu i same banie strzelał a i tak czekałem ponad tydzień na bana dla niego także. Ogólnie odpowiadając po raz ostatni na pytanie, cziterzy znajdują się na każdym poziomie i to ostatnia rzecz co mam do powiedzenia w tym temacie. A jak ktoś się ze mną nie zgadza to możemy popisać na priv.

YouMadCozYouBad
04-03-2017, 02:29 PM
speedhack (wy widzieliscie gracza strzelajacego na koniu a on tak naprawde szybko biegl, byl to glitch graficzny) to oczywiste hackowanie ktore widac golym okiem (najlepszym przykladem byl na polski kolega some1special - panie swiec nad jego kontem - zbanowany po tygodniu). Najbardziej popularnym herosem do oszustwa jest teraz Bomb King tak jak kiedys prym wodla CAssie wsrod aimbotterow tak teraz BK jest krolem i na to zwroccie uwage

adamus
04-03-2017, 02:48 PM
No jego kolegą to bym w życiu się nie nazwał zwłaszcza, że o nim pisałem(ja nagrałem filmik z jego aimem na koniu i czekałem tyg na jego bana, a tyle rankingu ile przez niego straciłem to mi nikt nie zwróci). Zanim on grał na tym czicie to leciał na czystym aimie i reportowałem go co każdą grę przez ponad 2 tyg. Nawet ten gracz był na tyle bezczelny, że często udzielał się na forum, a raz nawet wrzucił screnshota swojego ekranu gdzie miał włączonego aima. Wiedział, że prędzej czy później dostanie bana i wbijał ranking swojemu koledze który ma obecnie z 90% przegranych gier rankingowych grając bez niego. Czyżbyś to ty nie był tym słynnym some1, że takie z Cb znawca cziterów?

Juraso
04-03-2017, 03:53 PM
Wczoraj tak samo grałem, i co widzę? kolejna osoba która leci na aimie i celownik jej skacze po chempionach :C a co najlepsze? to był polak :(

YouMadCozYouBad
04-03-2017, 04:14 PM
wiekszosc hardkorowych cheaterow pochodzi z polski, taka mamy nature :D

Juraso
04-04-2017, 05:33 AM
No może aż tak bardzo to nie przesadzajmy, szczerze to rzadko widuję polaków którzy lecą na czymś, w Paladins miałem styczność dopiero z 1 taką osobą :/