PDA

View Full Version : Ob 44 sukces czy porazka

Pxlaoq
02-23-2017, 12:22 PM
Mam takie pytanie czy ob 44 to nie jest taki strzał w kolano dla hi-reza? Chodzi w tym temacie głównie o karty i esencje do nich. Nie od dziś wiadomo, że dobre karty to połowa sukcesu, a po tym patchu uda się może legendarną kartę i dobry build do 30lv uzyskać dla 2/3 postaci? A competetive można grać przed 20... Teraz na 20 otworzonych skrzyń wypadło z 5tyś esencji.. Już nie mówiąc, że tyle błędów ile jest wraz z tym patchem to nie było nigdy.

Victoremque
02-23-2017, 01:35 PM
Nie wiem czy nowi gracze dostaną skrzynki tak jak my wczoraj, bo jeśli nie to będą mieli faktycznie ciężko. Ja mam 37 lvl i zostało tylko kilka legendarnych kart do odblokowania, aż się zastanawiałem czy nie poszło za łatwo (nie wydawałem złota od początku gry, wszystko poszło na skrzynki). Z pierwszych skrzynek nie wypadnie Ci esencja, bo inne rzeczy mogą dropić. Esencja wypadnie jak dropnie rzecz, która się powtarza. Mi już praktycznie sama esencja wypada.. w sumie to nie mam ich już za bardzo po co otwierać, bo po co mi esencja jak wszystko wykupię?

Moim zdaniem szukają pomysłu na barika i dlatego został usunięty. Prawdopodobnie był zbyt dużym koksem jak postawił sobie kilka wieżyczek (z nowym talentem można stawiać więcej niż dwie) na mapie w trybie survival. A ludzie zamiast walczyć musieliby rozwalać wieżyczki. Zastanawiam się czy nie skasują go na stałe, bo raczej ciężko będzie rozwiązać ten problem.

EsuMasterGames
02-23-2017, 01:40 PM
Po co ci to aż na tylu postaciach xD? Nie każda postać jest dla kogoś warta grania.Graj tym czym chcesz, tym co ci zapewnia rozrywkę oraz tym co sobie jakoś radzi na meczach.A jako że jesteś nowym graczem to i tak nic nie zmienia to jest beta i każdy ma że tak to ujmę za przeproszeniem (Proszę Haker nie bij xD), wyjebongo.Pograj trochę to i zdobędziesz dużo wartościowych rzeczy, pozdrawiam :D!

EsuMasterGames
02-23-2017, 01:40 PM
Raczej go nie usuną bo community będzie płakać :V

Ale tak jak wyżej to ująłeś to po prostu albo był nie odpowiedni do obecnej mety albo zbyt op :)

DavisRsO
02-25-2017, 09:51 AM
OB 44 totalna porażka.Wiem że jestem tylko jednym z wielu i waść mość HI REZ sie tym nie przejmie ,ale OB44 to totalne g*** .Tak jak ich servery Pozdrawiam

RinTheHateful
02-25-2017, 01:56 PM
Nie wydaje mi się żeby ten patch był AŻ TAK zły. Ogólnie podoba mi się koncept legendarnych kart, bo pozwala to na większy wachlarz strategii i zagrań daną postacią. Gorzej jest oczywiście z wykonaniem, czuć brak balansu i troszkę zbyt duże numerki, ale to już jest zaanonsowane do poprawek w OB 45 :)

A trochę grindu grze nie zaszkodzi. Fakt że początkowo ostro przesadzili, no ale teraz jest chyba lepiej. Ja w każdym razie mam już wszystkie legendarne karty oprócz kilku których i tak nie chcę, i mi też już wszystko co wypada to powtórki.

Barika na chwilę wywalili bo mu się coś ze skórkami zgrzmociło, podobno xD Pewnie brakowało mu jakiejś części ciała albo był zupełnie przezroczysty

EsuMasterGames
02-25-2017, 04:16 PM
Doprecyzuj dlaczego OB 44 to gówno, bo jak na razie twoja wypowiedź jest właśnie gównem.