PDA

View Full Version : crash dialog

Bluemoonart
02-08-2017, 08:37 PM
Son yama ile birlikte gelen sorun sadece bende mi var yoksa birçok kişidede oluyormu bilmiyorum. Oyun esnasında ping savaş içinde oluyor genelde yükselip oyunu kapatıyor ve ilk defa gördügüm crash dialog diye bir pencere acılıyor ingilizce olmadığı için yabancı formlardan hiç birşey anlamadım bu konuda bilgisi olan varsa yardım edebilirmi lütfen

Risu
02-09-2017, 03:47 AM
Genellikle güncel olmayan driver 'lardan kaynaklanıyor olabilir. Oyuna Steam 'den mi giriyorsun kendi Launcher 'ından mı ?

Bluemoonart
02-09-2017, 10:53 AM
Steam üzerinden giriyorum oyuna. Yakın zamanda format atıldı bilgisayara ama son yama gelene kadar böyle bi hata almadım hiç. Şunuda ekleyim dün yamadan sonra ilk defa girdim oyuna pve modunda 10 oyun falan oynadım sorun yaşamadan normal oyuna girdiğim zaman verdi hatayı.

Risu
02-10-2017, 02:24 AM
Steam'de Hi-Rez Diognastics and Support uygulmasını indirmiyor sanırım. O yüzden sen Steam 'den direk oyun dosylarını doğrulamayı denersen belki yardımcı olur.

Bluemoonart
02-10-2017, 08:19 PM
Önerin üzerine denedim 2-3 oyun sıkıntı çıkmadı da ama hata bu durmadı tabi kafama kafama vurdu yine başka bir önerin varmı acaba :)

Risu
02-12-2017, 08:45 AM
Maksimum yeniden kurmanı önerebilirim. Çünkü neden olduğuyla ilgili bir fikrim yok. İngilizcen varsa ticket at destek sistemine, yoksa da antivirüsünü kapatıp bir öyle kurmayı dene bence.

Bluemoonart
02-13-2017, 11:28 AM
Dediklerini deniyecem yardımın için teşekkür ederim bi sorun olursa bu başlık yada farklı bir başlık altında tekrar yorum bırakmaya çalışırım yardımın için tekrar teşekkür ederim :)