PDA

View Full Version : Competitive için oyuncu arıyorum.

aGunzy
11-24-2016, 08:23 AM
Merhabalar, oyundaki 10. günüm 10 günde neler yaptığımı söyleyeyim. 30 levelim. Frontline karakterlerinin hepsinde iyi olduğumu düşünüyorum. 83 saat geçirmişim şu ana kadar oyunda. Rankım 3.200-3.400 arasında oynuyor ve bir türlü çıkamıyorum iyi oynadığımı düşünmeme rağmen bunun sebebinide matchmaking sisteminin kötü olmasına bağlıyorum. Tek başınıza ne kadar iyi olursanız olun bazen oyun taşınmıyor çünkü bu mobanın bi dalı.

Sizde bu civarlarda takıldıysanız ve bu ranka göre iyi olduğunuzu düşünüyorsanız beni oyun içinde ekleyebilirsiniz. Üniversite dışındaki süremde paladins oynuyorum. perş-cum ve haftasonu tamamen paladinsteyim.

Teamspeak3,Discord kullanıyorum. Beraber oynayacak arkadaşların belirli bi olgunlukta olmasını tercih ederim.

Oyun içi nickname: Guñzy

Steam ID: http://steamcommunity.com/id/gunzy3/

İyi forumlar :cool:

Belzebeth
11-24-2016, 01:19 PM
İsminde ki harften dolayı ekleyemiyorum. mmr'ım 3400-3600 arası değişiyor nickname Belzebeth sen istersen ekle bir

aGunzy
11-24-2016, 02:25 PM
Başka eklemek isteyen olursa alt+164 yapıp (numlockta) ñ yapabilirsiniz.

Virsculent
11-26-2016, 04:01 AM
294 Saat olmuş benim. Rankın yükselmesi için galibiyet alman gerekiyor. Ne kadar iyi oynarsan oyna lose aldıktan sonra rekabetçi puanın düşüyor. Bireysel değil de takım oyununa odaklanmak daha önemli.

aGunzy
11-26-2016, 09:41 AM
294 Saat olmuş benim. Rankın yükselmesi için galibiyet alman gerekiyor. Ne kadar iyi oynarsan oyna lose aldıktan sonra rekabetçi puanın düşüyor. Bireysel değil de takım oyununa odaklanmak daha önemli.

Zaten takım oyunu oyuncusuyum, frontline ağırlıklı oynadığım için bunun dışına çıkamam. Sürekli takım ile iletişim halinde kalmaya çalışıyorum. Yukarıdaki arkadaşla atıyoruz maçları şuan 3.6k ya kadar çıktı Rankım. Arkadaşıda Grohk ile 30. sıraya yerleştirdik :)) Katılmak isteyen olursa çekinmesin 5 kişi olursak toplu halde gireriz. :cool::cool:

Virsculent
12-02-2016, 12:50 PM
Ben pek beceremiyorum frontline'ı. Öyle takımlara düşüyoruz ki millet ne tank alıyor ne support free lose alıp duruyoruz anca.