PDA

View Full Version : Bu kadar Leş bir support sistemi hayatımda görmedim !!!!!!!!!!

LoLMamos
11-14-2016, 04:04 PM
Hayatımda bu kadar kötü afedersiniz ama boktan bir oyun support merkezi daha görmedim.Founder's Pack aldım 3-4 gün önce Steam üzerinden.Bir türlü veremediler aldığım itemları.Supporta başvuruyorum bana bot yanıt veriyo 5 keredir aynısını yapıyorum çözüm bulunamıyor.Para iadesi olmadığınıda söylüyolar.Eeee ayak üstü bizimi dürtüyo bunlar anlamadım gitti.7 gün daha beklicem 7 günün sonunda mahkemeye başvurucam.

Başka bir çözüm öneriniz varsa söylerseniz sevinirim.

DingoD
11-15-2016, 03:41 AM
Bana bi bug sorunu için 3-4 gün içinde dönüş yaptılar. Ancak itemler konusunda sorunlar var anladığım kadarıyla. Chestten düşen skin aktif olmadı bende de. Oyun beta olduğu için çok üstüne düşmedim yakında düzelteceklerdir. Ancak parasını verdiğin bişeyi kullanamamak can sıkıcı gerçekten. Dürteceklerini sanmıyorum, beta döneminde böyle bir şey yaparlarsa zaten ilerleyemezler. Yakında dönüş yapacaklardır bence.

LoLMamos
11-15-2016, 05:52 AM
Beta her şeyin testi için anlıyorum fakat bir çok kişi satın almış ve oyunda denk geliyorum satın alanlara.Niye ben diye soruyorum.

Virsculent
11-16-2016, 10:31 PM
Ben açık beta olduktan 1 hafta sonra filan aldım. Anında geldi bana. Siz yeni olandan mı aldınız ?