PDA

View Full Version : Najlepsza Postać

Kazuhira84
10-16-2016, 12:29 PM
Jaką postacią gra się Wam najlepiej jak do tej pory?

PonuryMruk
10-16-2016, 01:07 PM
Jestem świeżym graczem i nie potestowałem za wiele postaci (tanków wogóle, bo nie lubię). Lubie leczyć więc Mal'Damba i Ying mi najbardziej się spodobały. Drzewa nie próbowałem, orkowy szaman może być ale Pip kompletnie mi nie podchodzi.

Kazuhira84
10-17-2016, 01:03 AM
Mi najprzyjemniej gra się Kinessą, zaraz po niej Fernando (który jest dość powolny, ale jego płomienne ataki są dość skuteczne) Nie podchodzi mi zaś ekipa supportu, czyli postacie leczące, nie mogłam się odnaleźć w tych typach

PonuryMruk
10-17-2016, 02:00 PM
Nie przeszkadza Ci u Kinessy brak dobrego sposobu na ucieczkę? Ten jej teleport to żaden ratunek.

Kazuhira84
10-18-2016, 06:27 AM
Powiem Ci, że na początku nie zwracałam na to uwagi, ale faktycznie ucieczka przed atakami to jej słaba strona. Podoba mi się ona jako snajper - mogłam sobie przycupnąć w dobrych punktach na planszy i spokojnie strzelać, dopóki ktoś mnie nie wypatrzył. Mimo to najwolniejszy (z postaci, którymi grałam) jest dla dla mnie Fernando...

AmanarPL
10-21-2016, 04:12 PM
moim zdaniem
Front Line - pod względem defensywy - Fernando
pod względem ofensywy - Barik
antytank - Ruckus

Support -
The best heal powinien dać Groover
Ale Ying jest tutaj brana pod uwagę bo potrafi przypierdzielić, uciec etp. jednakże i PIP potrafi nieźle przywalić (jak się okiełzna jego trajektorię pocisków) i dobrze uleczyc. Podobnie można rzec o Grohk :)

Damage - Cassie ma najwiekszy dmg jak się nie myle i te jej "komba" ale ludzie najcześciej wybierają Viktora. I bomb king (ze względu na knockback....za mapę i stunującą bombę)

Flank - Buck jest potężny ale ja osobiście nie umiem nim grać ;) jest w stanie wskoczyć do srodka przeciwników (kiedy było ich 4) i zabić jednego i uciec i (ledwo) przeżyć

TheCheesemaster
10-31-2016, 07:37 PM
Prawdopodobnie konkurencyjna ponieważ moi koledzy rzeczywiście zdrowym rozsądkiem.

Kazuhira84
11-02-2016, 08:57 AM
You used Google Translator or something? Because what you wrote makes no sense.